چرک نویس هذیون ها

چرک نویس هذیون ها

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم. موجیم که آسودگی ما عدم ماست...

از زبان کاربران

Protected by Copyscape Online Plagiarism Detector

سلامی دوباره . ممنون از دوستانی که پست قبل رو مطالعه کردن و نظر دادن ! من هنوز هم منتظر پیشنهادات و انتقاداتتون هستم . امروز یه مطلبی خوندم که باعث شد یکم فکر کنم و این پست رو ارسال کنم . همه ما به خاطر گوشی های زیادی که خریدیم و اعضاء خانواده خریدن تعداد زیادی شارژر در خانه داریم . خوب به غیر از مشکل نگهداری شارژر ها ، آسیب به محیط زیست و مشکلات بسیار دیگه هزینه اضافی هم روی گوشی جدیدمون باید پرداخت کنیم که یک شارژ جدید دوباره به شارژرهامون اضافه شه . به نظرتون اگر شارژر از بسته بندی موبایل ها حذف شه بهتر نیست ؟

علاوه بر اینکه هزینه کمتری برای خرید گوشی پرداخت میشه از شارژر های خونه هم استفاده میشه و مهمتر از همه آسیب کمتری به محیط زیست وارد میشه.

مخصوصا در حال حاضر که اکثر گوشی ها هوشمند شدن و شارژر هاشون مثل همدیگه ان و به نظر من به وجود آمدن یک اتحادیه جدید در رابطه با شارژر ها و ایجاد هماهنگی های لازم می تونه کمک زیادی به محیط زیست ، هزینه ها و ... کند .

 

پ.ن : http://www.ictna.ir/id/055353

 

موفق و پیروز باشید

نظرات  (۱)

سلام

کاملا موافقم ، خیلی دست و پا گیره این شارژر ها . میگم بیاین برای جشنواره خوارزمی و اینا یه ایده بدیم براش :دی ( من که از این چیزا سر در نمیارم فقط میتونم ایده بدم :دی )

در ضمن رنگ جدید خیلی به قالب میاد :ایکس
پاسخ:
کاظم جان واقعا از نظراتت خوشحال میشم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی